İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 

RANDEVU SİSTEMİMİZ

Bilgilendirme Görüşmesi: Bu toplantıda sistem, prensipler ve uygulama ile ilgili 30 dakikalık bir bilgi verilmektedir. Daha sonra danışanlarımıza ilk hafta uygulayacakları diyetleri anlatılmaktadır.
Haftalık görüşme sonrasında daha sonraki randevularınız bir karta yazılı olarak verilmektedir. Görüşmeler devamlı birbirini takip ettiğinden gecikmeler diğer hastalara yansımaktadır. Trafik durumunu mutlaka göz önüne alınarak tedbirli davranılmasını rica ediyoruz. Görüşmelerin geciktiğinde yığılmalar olmaktadır.
Randevulardan bir gün önce mutlaka telefon ile teyit yapılmaktadır. Dolayısıyla bildirilen iletişim numaralarından hastalara ulaşılabilmesi önemlidir. Cevap alamadığımız durumlarda randevu teyitleri SMS ile yapılmaktadır. Bu durumda da geri dönüş alınmazsa randevu beklemekte olan bir başka hastaya verilebilir.
Randevu talepleri telefon ya da e mail ile alınmaktadır. Öncelik BMI(Vücut Kitle İndeksi) 30’un üzerinde olan ve Hastalığı(Kalp,Kanser,Şeker vs..) dolayısıyla kilo vermesi Doktor raporları ile tespit edilmiş ve acilen şart olan kişilere verilmektedir.
Hastalık, İzin, Kongre vb gibi seyahat zorunlulukları ya da aşırı yoğunluk dolayısıyla bazen görüşmeler ertelenebilmektedir. Bu durumda daha önceden sekreter arkadaşlarımız hastalarımıza bilgi vermektedir.
Ödemeler peşin para ile mutlaka görüşmelerden önce yapılmaktadır. Bu konu zaman içerisinde yaşanılan birçok olumsuz tecrübe sonucu başlatılmıştır. Bu yüzden anlayış göstereceğinizi umuyoruz.
Merkezimizde kredi kartı uygulaması yoktur. Dolayısıyla görüşmelerden önce sekreterlerce bildirilen meblağı yanınızda bulundurmanızı önemle rica ederiz. Çeşitli sebepler ile Internet üzerinden ya da e mail ile ücret bilgisi vermeyi uygun görmemekteyiz. Telefon ile öğrenilebilir.
Merkezimizden aldığınız faturalar ile belgelendirilen ödemeleriniz bazı Sigorta şirketlerince karşılanmaktadır. Bununla beraber herhangi bir Sigorta şirketi ya da başka kurumla direk ödeme anlaşmamız yoktur.
©2013 Aslı Sağlıklı Zayıflama Merkezi

Tasarım Aslıhan.Net