Dyt. ASLIHAN DEMİRÖRS
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Aslıhan Demirörs Mart 1978’de Kastamonu'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Ankarada tamamladıktan sonra 1996’da Hacettepe Üniversitesi beslenme diyetetik bölümünden 2000 yılında mezun oldu. İbni Sina Hastanesi Enteral Parenteral bölümünde, Hacettepe Hastanesi Nutrisyon Timinde, Hacettepe Çocuk bölümünde başarılı stajlar yaptı.

Mezuniyet sonrası 2000-2001 yılları arasında Ankara Hastanesi-Hava Hastanesi ve askeriyelere toplu yemek çıkaran özel catering firmalarında yönetici diyetisyen-mutfak şefi olarak çalıştı.

2001-2003 yılları arasında Ankara TDV 29 Mayıs Hastanesinde hem poliklinik diyetisyeni hem hastane mutfak şefi hem de obezite merkezi diyetisyeni olarak çalıştı. O günlerden danışanların inanç ve sevgisini kazanarak yüzlerce kişiyi zayıflatıp yine sadece onların referanslarıyla Ankarada hatrı sayılır miktarda insanı başarıyla zayıflatıp sağlığına kavuşturdu.

Evli ve 2 çocuk sahibidir. Ekim 2002’den beri kendi kurucusu olduğu obezite ve sağlıklı beslenme danışma merkezinde görevine devam etmektedir. Kalıcı kilo kaybının diyet listeleri ile değil, bireyin bilinçlendirilmesi ile mümkün olduğununu savunmaktadır. Bu konuda ne kadar haklı olduğunu 8000’i aşan hasta sayısı ve toplam hasta sayısının % 95’ini zayıfllatmayı başarmasıyla gösterdi.

Aşamalar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Randevu sistemimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

©2013 Aslı Sağlıklı Zayıflama Merkezi

Tasarım Aslıhan.Net