1. AŞAMA : SİZİ TANIMA

2. AŞAMA : CHECK-UP

3. AŞAMA : VÜCUT ANALİZİ

Dyt. Aslıhan Demirörs tarafından doktor kontrolünde olduğunuz hastalıklarınız, kullandığınız ilaçlar, geçirdiğiniz ameliyatlar, egzersiz yapma sıklığınız, beslenme alışkanlıklarınız, daha önceki diyet tecrübeleriniz gibi diyetinizi etkileyebilecek tüm bilgileriniz alınır.   Alınan bilgilerinizin de ışığında gerekli görülen kan testleriniz size bildirilir ve doktorunuzla beraberce değerlendirilir.   Alanında en iyisi olan JAWON yağ ölçüm cihazımızla vücudunuzdaki;

KİŞİYE ÖZEL DİYET

Tüm bu verileriniz dikkate alınarak günlük hayatınızda bulabileceğiniz gıdalar dikkate alınarak diyetiniz sizinle beraber düzenlenir.

DÜZENLİ TAKİP

Dyt. Aslıhan Demirörs'ün kontrolünde sık takiplerle oto kontrolün sağlanması ve takılan kiloların aşılmasına yardım edilir.

KORUMA DÜZENİ

Hedeflenen kiloya geldikten sonra ikinci bir kan testi ve detaylı vücut ölçümleriniz tekrar alınarak ilkiyle kıyaslamalar yapılır ve kiloların geri alınmaması için kilo verme dönemi kadar koruma programı ücretsiz olarak verilir. Diyet sonrası kalori oranınız yavaş yavaş artırılarak normal kalori değerinize ulaşılır. Bu program aynı zamanda sağlıklı beslenmeyi size öğretmeyi amaçlamaktadır.
Kas-yağ oranı,

Mineral miktarı,

Sıvı miktarı,

Bazal metabolizma hızınız,

Beden kitle endeksiniz,

Biyolojik yaşınız,

Bel kalça oranınız,

Sağ kol-bacak, sol kol-bacak ve gövdedeki yağın kg. olarak dağılımı belirlenir,

Boyunuz ölçülür ve detaylı vücut ölçüleriniz alınır.
* Hastalıklarda diyet tedavisi aşamaları farklılıklar gösterebilir.
©2013 Aslı Sağlıklı Zayıflama Merkezi

Tasarım Aslıhan.Net